Wednesday, October 19, 2011

Little earrings / Malutkie kolczyki

Yesterday night I made these little pink earrings. For quite a long time I was thinking how to make crochet earring for my 3-year-old, as I was afraid it will be heavy and bulky. I chose a double sewing thread and smallest size of crochet hook. I like the final look :)

My daughter loved them as soon as she saw it, and said she won't give it to anyone :) I love to see her like the stuff I make for her. It gives me energy to create more and more :)


Wczoraj wieczorem w przypływie twórczego zapału wydłubałam te malutkie kolczyki. Już dłuższy czas zastanawiałam się jak zrobić maciupkie kolczyki, żeby nie były za duże, ani za ciężkie dla 3-latki. Tak oto z podwójnej nitki maszynowej powstały maleńkie kolczyki. Użyłam najmniejszego szydełka jakie miałam... wbijanie się w oczka to dopiero było wyzwanie ;P, ale z efektu jestem bardzo zadowolona.

Gdy rano pokazałam je mojej córci, od razu jej przypadły do gustu, i nie odda ich nikomu :) Uwielbiam, gdy podobają jej się rzeczy, które dla niej tworzę. To daje wielką motywację do tworzenia kolejnych rzeczy :)


=====================
dziękuję Lucynko :)

2 comments: