Monday, December 26, 2011

Pouches for toys / Woreczki na zabawki

Sewing appliques is addicting. As practice in this field I decided to make some pouches to store small toys of my daughter. Earlier they were stored in various boxes and were getting dusty all the time. Now they have their own place to stay ;) I made it of linen (unknown origin - possibly older than me ;P)
Size of the pouch:
bottom: 10x10 cm
height: 17 cm

W ramach ćwiczeń w naszywaniu aplikacji.(Muszę przyznać, że to wciągające zajęcie;P) powstały woreczki na drobne zabawki, które do tej pory leżały w pudełkach i pudełeczkach i się kurzyły... Teraz mają własne miejsce :) Woreczki powstały z płótna nieznanego pochodzenia :) możliwe, że starszego ode mnie ;P
Wymiary woreczka:
dno: 10x10 cm
wysokość woreczka: 17 cmPS. This red thing on one of the pouches is a strawberry, NOT tomato ;P

PS. To czerwone coś na jedym z woreczków to truskawka, a nie pomidor ;P

===========================
Anka, uwielbiam robić małe formy, lubię widzieć jak robótki szybko przybywa. Zbieram się i zbieram żeby zrobić sobie 5-palczaste rękawiczki, ale jak na razie brakuje mi czasu i odwagi, żeby spróbować ;)
Zula, dzięki.
onaiono, to teraz zapraszam po odbiór. :) Też pamiętam ten wredny sznurek ;P cały czas mi przeszkadzał, bo się w środku przesuwał... no ale nie ma tego złego... przydawał się, jak trzeba było zdjąć rękawiczkę na chwilę. Mogła sobie wtedy dyndać i nie trzeba było jej pilnować ;P

1 comment:

  1. Woreczki bardzo się udały (mogę zaświadczyć-widziałam), rewelacyjny pomysł! A co do "truskawko-pomidora" można naznaczyć czarne kropeczki (imitujące pestki). Gratulacje!

    ReplyDelete