Saturday, December 24, 2011

Pink and shiny / Różowe i błyszczące

I heard that my niece needs an apron. I asked her mother and now I know that if something is cool, it must be pink and shiny. In my stash I found pink, shiny fabric, additionaly I created Hello Kitty aplique, and made it as a pocket. It was my first time to sew on an aplique. looks not bad ;P Pattern for the apron was found in Burda magazine, but I made some changes (wider straps, and pocket is Kitty instead of a simple square). The apron was made for 7-year-old girl. I hope she will like it and enjoy wearing it :) The moment of truth will come at the end of the year went it will be given to her :)

Pocztą pantoflową dowiedziałam się, że moja bratanica potrzebuje fartuszek. Z wywiadu wiem, że żeby było fajne to powinno być różowe i błyszczące :) Z zapasów wyszperałam różową połyskliwą tkaninę, do tego stworzyłam aplikację Hello Kitty, która jest tutaj kieszonką. Po raz pierwszy przyszywałam aplikacje zygzakiem... wyszło nienajgorzej ;P Wykrój fartuszka pochodzi z Burdy dla dzieci, z małymi zmianami (szersze szelki i kieszonka zamiast kwadratu, w kształcie kotka). Fartuszek dla 7-letniej dziewczynki. Jeszcze nie ma guziczków, ale to szybciutko się zmieni. Mam nadzieję, że zostanie zatwierdzony i będzie używany :) Chwila prawdy będzie pod koniec roku. :)

================================  
Anka, dzięki.
mamo Ramiego, cieszę się, że zawitałaś w moje skromne progi :)cieszę się, że nie masz nic przeciwko temu, że Sara wybrała imię Twojego synka dla swojej ulubionej lali. Dziękuję za miłe słowa :)

5 comments:

 1. Jestem przekonana, ze fartuszek spełni wsoją kuchenną misję. To świetny pomysła naszyć kieszonkę z aplikacji, która aktualnie jest na topie. Mrs. Knitters, jestem z Ciebie dumna:-)

  ReplyDelete
 2. Pięknie, moje laski też o taki już mnie proszą :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję :) to musisz spełnić prośby ;) powodzenia

   Delete