Thursday, September 22, 2011

Baby boy vest / kamizelka dla chłopca

Recently I'm a bit delayed with posting on my blog. I need to fix it :) As first you will see the vest made of acrylic yarn. I made an experiment with different thickness of the yarn. The idea is not bad, but it needs more practice ;). First I was considering making a sweater, but 'the yarn decided' that it will be a vest. After completing the body only 15 cm of dark blue yarn left :) so I had no choice as to make it as a vest. The size is 12-24 mths but even my nearly 3-year-old fits in :) so it depends a lot on the baby. I hope it will grow with its new little owner.

Ostatnio mam małe zaległości w blogowaniu ;) muszę to naprawić. Na pierwszy ogień pójdzie zrobiona na drutach kamizelka. Włóczka to chyba akryl, eksperymentowałam z różnymi grubościami włóczki. Efekt nie najgorszy, ale technika do dopracowania ;) Początkowo myślałam nad sweterkiem, ale ciemnoniebieska włóczka miała inne plany. Po skończeniu kamizelki zostało mi 15 cm :) więc tak jakby to włóczka zdecydowała, że będzie kamizelka :) rozmiar to tak mniej więcej 12-24 miesiące, ale jak wiadomo zależy to od różnych czynników. Moja prawie 3-letnia drobinka, też w nią wejdzie ;), a i na mniejszą dzidzię też nie będzie za duża. Duże prawdopodobieństwo, że będzie rosła razem ze swoim nowym małym właścicielem.As a model is my daughter. The vest is before washing and blocking but I didn't find time to do it before handling it to the rightful owner ;P so I just caught is as it was to keep a memory of it.

Jako modelka występuje moja córcia. Sweterek przed praniem i blokowaniem. Niestety nie zdążyłam przed wręczeniem prawowitemu właścicielowy, a chciałam uwiecznić ją na zdjęciach :)

====================
Moje Brzydactwa, jestem bardzo wdzięczna Lucynie za ten podarunek i cieszę się, że są wśród nas osoby potrafiące bezinteresownie dzielić się z innymi :)

Sharotko, dziękuję bardzo i witam na moim blogu :)

1 comment:

  1. Świetna kamizelka, bardzo podoba mi się zestawienie kolorów.

    ReplyDelete