Wednesday, May 25, 2011

Mushroom and cucumber / Pieczarki i ogórek

Inspired by one person I decided to make few 'veggies' in it's natural size. As first was created a cucumber with a slice of it. The cucumber is for sale. Length: 19 cm, diameter: approx. 3,5 cm. 


Price: 15 PLN + shipping (for any information contact me on my e-mail address given above) SOLD

Zainspirowana przez pewną Panią, postanowiłam zrobić kilka 'warzywek' w naturalnych rozmiarach. Na pierwszy ogień poszedł ogórek. Jest 'przekrojony' i w komplecie jest z jednym plasterkiem. Ogórek jest na sprzedaż. Długość ogórka: 19 cm, średnica  ok. 3,5 cm.

Cena: 15 zł + koszt wysyłki SPRZEDANE


Cucumber made by crochet of acriyic yarn. Filling: poliester batting. Can be washed.

Ogórek zrobiony jest na szydełku z włóczki akrylowej. Wypełnienie: watolina. Można prać.Next is mushroom. Three pieces in different sizes also similar to it's natural size. Made of acrylic yarn with poliester batting. Do not wash, clean by humid sponge.

Price (for a set of three): 25 PLN + shipping  SOLD

Kolejne są pieczarki. Także w naturalnych rozmiarach. Zrobione z włóczki akrylowej wypełnione watoliną. Nie prać. Czyścić wilgotną gąbką.

Cena (za komplet 3 szt.): 25 zł + koszty wysyłki SPRZEDANE


For any further information please contact me on my e-mail given at the top of the page.

Jeżeli masz pytania, pisz. Adres e-mail podany na górze strony.


==============================
Dziergam sobie, będzie miał buźkę :) jakoś tak została pominięta w trakcie tworzenia. Nie ma też białego brzuszka, ale to przez nieuwagę, a zaszłam już za daleko i szkoda mi było pruć. Nie ma też skrzydełek, ale to ze względów praktycznych, gdyż moja córcia uwielbia go nosić 'za szyję' a skrzydełka by to uniemożliwiły, więc został bez :) Myślałam, że nikt nie zauważy braku buźki, ale już dwie osoby się mnie pytały, więc nie mam wyjścia i muszę dorobić.

2 comments:

  1. OMG ale fajne :))))

    ReplyDelete
  2. Smakowicie wyglądają te warzywka. Wcześniejsze Twoje prace też są fajne. A smak Zulkowej serwety i ja znam. Pozdrawiam:)

    ReplyDelete